Sauny Impresja

Firma Impresja działa w Lublinie od 2001 roku. Od 17 lat budujemy kominki (www.kominki-lublin.pl), a od ponad 10 lat wnosimy skandynawskie ciepło do domów naszych Klientów – dzięki saunom najlepszych producentów ze Szwecji i Finlandii.

W naszym portfolio mamy już kilkadziesiąt wykonanych realizacji, których jakość potwierdzają referencje zadowolonych lublinian, rzeszowian czy warszawiaków.

Saunami zajmujemy się od A do Z: od profesjonalnego doradztwa po fachową budowę kabiny zwłaszcza na Lubelszczyźnie, ale i na terenie całej Polski (Białystok, Rzeszów, Kielce, Warszawa).

Budujemy sauny domowe różnych typów, gotowe i na wymiar,z wysokiej jakości materiałów i surowców.Do Wykonanych saun montujemy piece renomowanych skandynawskich marek: Tylo, Harvia, Helo.

Budowa niedużej, prostej sauny zajmuje nam 2-3 dni. Nietypowe i skomplikowane projekty realizujemy w około dwa tygodnie. Udzielamy gwarancji na wszystkie usługi.

Jeśli chcą Państwo…

  • zapoznać się z najnowszymi katalogami produktów,
  • zarezerwować termin pierwszej wizyty instalatora i pomiarów,
  • zamówić wstępną wycenę usługi montażu sauny,
  • zlecić projekt i wykonanie sauny w Lublinie fachowcom,

…zachęcamy do skorzystania z wybranej formy kontaktu. Dostaną Państwo ochotę na… saunę, oczywiście!

Sauny Impresja
Tel. kom. 697 599 625
E-mail: biuro@saunylublin.pl

Zapraszamy! Dojeżdżamy do klientów w sprawie doradztwa i montażu sauny w Białymstoku, Rzeszowie, Kielcach, Warszawie i okolicach.